125₺ ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA!

Satış Sözleşmesi

SATIŞ SÖZLEŞMESİ

WWW.EDULAL.COM - DÖRTRENK RENKAYIRIM-AJANS BASIN YAYINCILIK REKLAMCILIK VE MATBAACILIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. SATIŞ SÖZLEŞMESİ.

·         www.edulal.com'dan bütün kredi kartları, banka havalesi, ya da posta çeki havalesi ile alışveriş yapılabilir.

·         Ödemesi yapılmamış siparişler işleme alınmaz. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından gerekli tahsilatın yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır.

·         Sipariş iptali ödemenin ulaşmasının ardından 30 dakika içinde +90 (224) 272 16 76 numaralı telefona veya info@edulal.com e-posta adresine bildirilmelidir. Sipariş iptali için ürünlerin kargoya verilmemiş olması şartı aranır ve o ana kadar yapılan işlemlerin (kargo ücreti) düşülerek ödeme iade edilir.

·         www.edulal.com siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura eşliğinde teslim edecektir. Siparişin geçerli olması için siparişi verilen malzemenin bedelinin ve KDV tutarının da hesaba yatırılması gerekmektedir. Not: KDV oranları kitaplar da %8, promosyon/hediyelik ürünler de %18’dir.

·         Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, satıcının kontrolü dışında gelişen olayların, ortaya çıkmasıyla satıcının sözleşme ile yüklendiği borç ve sorumluluklarını kısmen veya tamamen yerine getirmemesi veya bunları zamanında yerine getirilmesini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, gümrüklerdeki mevzuat değişikliği, gümrük idarelerinden kaynaklanan nedenlerle malın zamanında çekilememesi, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında satıcının edimlerini yerine getirememesinden dolayı herhangi bir sorumluluğu söz konusu olmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

·         Ürünlerin teslim süreleri ürünlerin stok durumuna, kargo firmalarının yoğunluğuna göre değişmektedir. Gönderiler kargo ile yapılır. Kargo ücretleri yapılan ödemeye dahildir.

·         Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda info@edulal.com'a yazarak, durum ilgili kişilere bildirilebilir. Kargo Şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

·         Ürünün iadesi ürün teslim alındıktan sonra 2 gün içerisinde yapılmalıdır.

·         İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

·         www.edulal.com'dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

edulal.com bir Furkan Ofset Grup Şirketleri markasıdır.